krysztalowa-statuetka

Szklane statuetki – nie tylko dla sportowców

Uczestnicząc w różnego rodzaju zawodach, czy to sportowych czy bardziej naukowych, każdy liczy, że to właśnie on lub jego drużyna zostanie jedynym zwycięzcą. Oczekuje, że jeżeli już będzie triumfował, to otrzyma piękną statuetkę, która będzie mu przypominała o pokonaniu innych konkurentów biorących udział we wspólnych zmaganiach.

Ważne jest, aby takie statuetki prezentowały się w jak najbardziej oryginalny i niepowtarzalny sposób. Nie mogą to być oczywiście jakieś zwykłe przedmioty, niczym nie wyróżniające się na tle innych. Najlepsze w tym przypadku wydają się być te, które wykonane są ze szkła. Statuetki takie prezentują się w nienaganny pod każdym względem sposób – dobry przykład to http://www.crystals3d.com/pl/blog/asortyment/krysztal-grawerowane-modele-3d-statuetki. Mogą przyjmować różne kształty i wzory. Można zamówić statuetki, w kształtach, które będą przywodziły na myśl dyscyplinę, w której laureat zwyciężył lub bardziej fantazyjnych wzorach.

Jeżeli jest to sport, to można zamówić statuetkę w kształcie na przykład piłki, biegnącego sportowca lub jeszcze innego rodzaju postaci jak też kształtu przedmiotu. Natomiast, jeżeli konkurs dotyczył dziedzin naukowych, to statuetka może być dostępna w kształcie książki, pióra czy sowy, które to są niejako symbolem tych dziedzin. Możliwości pod tym względem jednak jest naprawdę bardzo wiele. Wszystko tak naprawdę zależy od pomysłowości osób, które organizują konkurs. Im więcej mają one kreatywności, tym lepsze statuetki będzie mógł otrzymać laureat wygrywający konkurencję.

Trzeba jednak pamiętać, że statuetek nie trzeba kupować jedynie z okazji wygranego konkursu. Można ofiarować je bliskiej osobie, na przykład na Dzień Mamy, Dzień Kobiet czy też Dzień Ojca. W sklepach znajdziesz specjalne statuetki, które zawierają wygrawerowany napis: „Dla najlepszej Mamy”, czy „Dla najlepszej Babci” lub „Tato jesteś moim bohaterem”. Taka statuetka na pewno pokaże bliskiej osobie, że uważamy ją za prawdziwego mistrza świata. I to w takich codziennych i wydawać by się mogło bardzo prozaicznych sprawach. Na pewno sprawimy jej wielką przyjemność takim właśnie prezentem. W końcu fajnie jest otrzymać trofeum za to, jaką jest się osobą i kim naprawdę jesteśmy.

Statuetki, jak już zostało wspomniane wcześniej dostępne są w rożnych kształtach. Mają one również różnorodne kolory. W związku z tym, na pewno można będzie znaleźć wersję dostosowaną do swoich potrzeb, która będzie się nam podobała i spełniała upodobania obdarowywanej nią osoby. Wtedy na pewno każdy będzie zachwycony z otrzymania pięknie wyglądającej statuetki, która ozdabiała będzie wyjątkową półkę w salonie czy innym pomieszczeniu w domu.